Domů » Aktuality » S Valaškou podle pravidel vyhráli šesťáci a osmáci ze Žerotínky

S Valaškou podle pravidel vyhráli šesťáci a osmáci ze Žerotínky

Vítězství dosáhly koncem března hned dvě třídy ZŠ Žerotínova v soutěži s Valaškou podle pravidel a získaly bezplatný pobyt na horách. Nejlepší znalosti pravidel silničního provozu prokázali žáci 6. B a 8. B, prosadili se tak v silné konkurenci dalších meziříčských škol. Soutěžní otázky připravili organizátoři populární Valašky a organizace BESIP.

Ceny převzali žáci na slavnostním zahájení Valašské Rally Valmez z rukou ředitele celé soutěže. „Pro žáky to byl pěkný zážitek a na odměnu se těšíme, vyhráli jsme pobyt na Kohútce v Javorníkách a starší osmáci dokonce získali pobyt v Tatrách,“ uvedla třídní učitelka 6. B Hana Horáková.

K úspěchu oběma třídám pogratuloval ředitel školy Milan Knápek. „Prvenství našich žáků mě samozřejmě těší. Soutěž zvyšuje povědomí o bezpečnosti silničního provozu, což je velmi důležité,“ uvedl ředitel školy.

Logo ZŠ Žerotínova

ZŠ Žerotínova

Žerotínova 376
757 01 Valašské Meziříčí

Tel.: +420 571 611 199
Email: zszerotinova@zszerotinova.cz

Kde nás najdete
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial