Domů » Aktuality » HRA – Jak znáš ZŠ Žerotínova?

HRA – Jak znáš ZŠ Žerotínova?

Pokud máte zájem vyzkoušet si Vaše znalosti o ZŠ Žerotínova a vyhrát nějakou cenu, jste na správné adrese. V této interaktivní hře máte za úkol projít některá místa naší školy, objevit otázky, na ně správně odpovědět a složit výslednou tajenku. Její znění i se svým jménem a třídou pošlete do 31. 3. 2021 na e-mailovou adresu hra@zszerotinova.cz. Pokud nejste žákem naší školy, uveďte v e-mailu i Vaši korespondenční adresu. Ze všech správných odpovědí vylosujeme po skončení 5 výherců, kteří obdrží drobné ceny. Tak neváhejte a pojďte zkusit štěstí!

 

Logo ZŠ Žerotínova

ZŠ Žerotínova

Žerotínova 376
757 01 Valašské Meziříčí

Tel.: +420 571 611 199
Email: zszerotinova@zszerotinova.cz

Kde nás najdete
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial