Domů » Aktuality » INFORMACE K ZAČÁTKU ŠKOLNÍHO ROKU 2021/2022

INFORMACE K ZAČÁTKU ŠKOLNÍHO ROKU 2021/2022

RODIČE

• Důsledně omlouvat nepřítomnost žáka ve škole (Bakaláři, telefonicky v kanceláři)
  • Neposílat do školy žáky, kteří vykazují symptomy nemoci (teplota vyšší jak 37°C, nevolnost, celková slabost… Neplatí pro žáky s alergiemi potvrzenými lékařem).
  • Pokud možno, co nejméně navštěvovat školu (využívejte telefonickou či e-mailovou komunikaci s vyučujícími).
  • Prosíme, abyste své děti nechali testovat v daných termínech buď našimi testy, nebo testy Vámi přinesenými.
  • Netestují se žáci, kteří mají očkování (14 dnů po plně dokončeném očkování), nebo po prodělaném onemocnění covid-19 (po dobu 180 dní od prvního pozitivního testu na covid-19, případně žák, který doloží výsledek testu provedeného v odběrové místnosti.
  • Přihlášení do školní jídelny a jiné záležitosti se dají vyřídit buď telefonicky, nebo elektronicky přes aplikaci Bakaláři.
  • V případě nutnosti si sjednejte schůzku s TU nebo vedením školy. Určitě všechny problémy vyřešíme ke spokojenosti všech.

ŽÁCI

• Nástup žáků do školy je 1. 9. 2021 podle následujícího rozpisu:

VCHOD OD TĚLOCVIČNY

7,50 hod         4. B

8,00 hod         5. B

VCHOD DO ŠKOLNÍ DRUŽINY

7,50 hod         2. A

HLAVNÍ VCHOD

7,50 hod         3. B

7,55 hod         2. B

8,00 hod         5. A, 6. B

7,50 hod         4. A, 3. A,

7,55 hod         8. A, 6. A, 9. B,

8,00 hod         7. C, 8. B

7,50 hod         7. B

7,55 hod         7. A

8,00 hod         9. A, 8. B

ŽÁCI 1. ROČNÍKŮ SRAZ PŘED ŠKOLOU V 8,30 HODIN (v případě nepříznivého počasí bude slavnostní zahájení v tělocvičně školy)

• žáci, kteří se nepodrobí testování, budou muset mít po celou dobu vyučování i ve třídě používat ochranu úst a nosu.
  • Ostatní žáci mají ochranu úst a nosu pouze ve společných prostorách (chodby, WC…)

STRAVOVÁNÍ

• Školní stravování bude probíhat podle daného rozpisu
  • Cizí strávníci si odeberou jídlo v době od 10,30 do 11,00 hodin
  • Do školní jídelny nemá přístup osoba nemocná, v karanténě, ani osoba vykazující náznaky nákazy.

ŠKOLNÍ DRUŽINA

• Ve školní družině budou jednotlivé skupiny tvořit třídy v ročníku
  • Vyzvedávání dětí po telefonické domluvě tak, aby zbytečně nebyly ve škole třetí osoby

Výše uvedený text vychází z dokumentů MŠMT, které byly zaslány do škol:

INFORMACE PRO ŠKOLY K ZAČÁTKU ŠKOLNÍHO ROKU

SOUBOR DOPORUČENÍ PRO ŠKOLY A ŠKOLSKÁ ZAŘÍZENÍ VE ŠKOLLNÍM ROCE 2021/2022 VZHLEDEM KE COVID-19, PROVOZ A TESTOVÁNÍ