Domů » Aktuality » Krásenský zvoneček 2022

Krásenský zvoneček 2022

Ve dnech 7. a 8. dubna 2022 se ve Valašském Meziříčí po dvouroční pauze konal 29. ročník recitační soutěže Krásenský zvoneček. Naši školu reprezentovaly žákyně 3. ročníku – Veronika Horáková, Izabela Janušová a Lída Kollárová, a to v I. kategorii, v níž se na 3. místě umístila Izabela Janušová s básní Poučení věnované pejskovi. Další reprezentanti z 9. ročníku soutěžili v III. kategorii, kde se nám taktéž dařilo. Vít Beňačka si s recitací textu Všechno, co opravdu potřebuju znát, jsem se naučil v mateřské školce odnesl krásné 2. místo, jeho spolužačka Marie Koléšková, která recitovala báseň Včera jsem ztratila oči, byla porotou oceněna na 1. místo a jejich slovy označena za již „hotovou recitátorku“. Naše škola se těší takovému úspěchu a recitátorům blahopřejeme.

 

Logo ZŠ Žerotínova

ZŠ Žerotínova

Žerotínova 376
757 01 Valašské Meziříčí

Tel.: +420 571 611 199
Email: zszerotinova@zszerotinova.cz

Kde nás najdete
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial