Domů » Aktuality » OPĚT NÁS ČEKÁ NOUZOVÝ STAV

OPĚT NÁS ČEKÁ NOUZOVÝ STAV

Vážení rodiče.

Věřím, že stejně jak já nejste ani Vy příliš nadšení z vyhlášení nouzového stavu. Přesto si tato situace zaslouží několik důležitých informací pro Vás. My se naopak pokusíme, aby ten stav byl v rámci možností co možná nejnormálnější.

Pro I. stupeň se celkem nic nemění. Ve třídách budou stále bez roušek. Drobná změna bude v hodinách tělesné a hudební výchovy. Tělocvik se dá za příznivého počasí učit i venku, popřípadě se dají zařadit jiné aktivity, které nevyžadují příliš fyzické námahy. Výuka plavání bude probíhat i nadále, samozřejmě za zpřísněných hygienických a organizačních opatření.

U žáků II. stupně bude omezena výuka hudební a tělesné výchovy. Tyto předměty se v této době zaměří spíš na teoretickou stránku problematiky.

Tradičně v měsíci říjnu rozjíždíme volnočasové aktivity a zájmové kroužky. Bohužel tento rok tyto aktivity budou probíhat až od měsíce listopadu.

Věřím, že s kreativním týmem pracovníků naší školy a s Vaším pochopením a pomocí překonáme všechny problémy, které tato situace přináší.

Pevné nervy, hodně optimismu a pozitivní myšlení všem.

Milan Knápek, ředitel školy

Logo ZŠ Žerotínova

ZŠ Žerotínova

Žerotínova 376
757 01 Valašské Meziříčí

Tel.: +420 571 611 199
Email: zszerotinova@zszerotinova.cz

Kde nás najdete
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial