Domů » Aktuality » INFORMACE PRO RODIČE

INFORMACE PRO RODIČE

Krajská hygienická stanice ve Zlíně dnes 2. 10. 2020 vydala mimořádné opatření týkající se škol a školských zařízení ve Zlínském kraji.

Zbytečně se neděsme. Pro základní školy se nic nemění a provoz je zachován s omezení zpěvu a tělesné výchovy na II. stupni těchto škol. První stupeň má fungovat bez omezení, na naší škole jsme vyučujícím doporučili v co možná nejširší formě provádět sportovní aktivity ve venkovním areálu, popřípadě spojit prvouku, vlastivědu a přírodovědu s vycházkou.

Plavecký výcvik pro druhou a třetí třídu je zachována.

Pěkné dny.

Milan Knápek, ředitel školy

Logo ZŠ Žerotínova

ZŠ Žerotínova

Žerotínova 376
757 01 Valašské Meziříčí

Tel.: +420 571 611 199
Email: zszerotinova@zszerotinova.cz

Kde nás najdete
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial