Domů » Aktuality » PIRÁTSKÁ STEZKA

PIRÁTSKÁ STEZKA

Milí žáci a milí rodiče, v rámci 45. výročí založení naší školy Vás srdečně zveme v úterý 24.10.2023 na Pirátský lampiónový průvod neboli Pirátská stezka, kterou jsme pro Vás a vaše děti připravili společně s žáky 8.B.
Sraz bude v 17.00 v areálu školy, kde bude slavnostně vyvěšena vlajka a poté za rytmu lodních bubnů bude celá stezka zahájena. Náš průvodce Vás zavede mezi velryby, medúzy a jiné mořské potvůrky. Průvod vyrazí na Pirátskou stezku v 18,00 hodin.
Přijďte mezi nás, námořnické či pirátské oblečení vítáno. Přineste si lampióny, světýlka, blikačky a plecháček na čaj, který bude k dispozici společně s malým občerstvením. Celá akce bude zakončena ohňovou show v podání Boca fuego v 19,00 hodin.
Dobrou náladu a teplé oblečení s sebou. Srdečně zveme žáky školy, jejich rodiny i žáky budoucí. V případě špatného počasí se akce přesune na jiný termín.
S pozdravem organizátoři a vedení školy