Domů » Aktuality » Úspěchy ve výtvarné soutěži

Úspěchy ve výtvarné soutěži

Žákyně ZŠ Žerotínova Nikol Heckelová ze 7. ročníku a Alice Kuběnová z 8. ročníku získaly čestné uznání na Mezinárodní dětské výtvarné soutěži Lidice 2020. Teprve podruhé se škola zúčastnila této soutěže a opět získala ocenění, stejně jako v loňském roce. Oceněné práce budou vystaveny Lidické galerii od 29. května do 29. listopadu.

Loňskou oceněnou práci můžete nyní zhlédnout  na výstavě Českoslovenští letci v RAF 1940-1945 v zámku Žerotínů. Výstava vznikla ve spolupráci Oblastní organizace ČSBS Valašské Meziříčí a ZŠ Žerotínova Valašské Meziříčí k 75. výročí konce 2. světové války.

Tato spolupráce začala výsadbou Lidické hrušně v areálu základní školy za přítomnosti pamětníků z Lidic v roce 2018.

Děkujeme vedení školy a všem, kteří výtvarnou činnost dětí podporují.

Logo ZŠ Žerotínova

ZŠ Žerotínova

Žerotínova 376
757 01 Valašské Meziříčí

Tel.: +420 571 611 199
Email: zszerotinova@zszerotinova.cz

Kde nás najdete
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial